Na Pankráci 1724/129, Praha 4

brambory na pankráci

Procestovali jsme světové i české farmy, abychom vám naservírovali na stůl jídla s těmi nejlepšími odrůdami brambor společně s perfektně načepovanou plzní. U nás nejsou brambory pouhou přílohou.

chci hlasovat

Hybernská 1034/5, PRAHA 1

červený jelen

Kubisticko-modernistický prostor bývalé Anglo-rakouské banky vytvořený Josef Gočárem mezi světovými válkami, který citlivě změnil do podoby unikátní restaurace Stanislav Fiala.Gril Inferno, dvanáctitanková pivní věž, červený létající dvanácterák, 250 míst, zahrádka, energická atmosféra, výjimečné grilové i A la carte pokrmy, perfektní pivo, kvalitní vína, pálenky Špork...

chci hlasovat

Střelniční 254/4, 737 01 Český Těšín

River Café & bar

Otevřeli jsme první kavárnu v Českém Těšíně 
a okolí se specializací na brunch – RIVER café 
& bar. Název vám napoví, že nejsme pouze kavárna, ale také bar, takže si u nás můžete vychutnat míchané drinky a další alkoholické nápoje.

chci hlasovat

Ruská 17, 430 01 Chomutov 1

jídelna labuť

Petra Knoblochová a její přítel Miroslav Pavlas mají za sebou dlouholetou kuchařskou praxi u nás i v zahraničí. A Jídelna Labuť v Chomutově je jejich společným splněným snem. Formu jídelny zvolili proto, aby měli také volno sami pro sebe. Vaří tam z čerstvých surovin klasická jídla našich babiček. Uvaří ale vlastně cokoli, o čem vědí, že lidem chutná – od italských jídel až po asijské.

chci hlasovat

Korunní 1, 120 00 Praha 2

vinohradský parlament

Klademe důraz na bezkonkurenční kvalitu servírovaných jídel a na perfektní teplotu a kvalitu naší Plzně. Vedle stálého menu a českých sezónních specialit jsme hrdí na své domácí limonády z čerstvého ovoce podle našich originálních receptur a na pálenky značky Parlament.

chci hlasovat

Stroupežnického 493/10, 150 00 Praha 5

Kavárna co hledá jméno

Netradiční kavárna v místě bývalé truhlárny, kde najdete mnohem víc než jen výběrovou kávu, domácí dezerty a skvělé snídaně. Součástí je galerie, multifunkční místnost k pronájmu a dvůr, kde pod hvězdami a za doprovodu té správné melodie snadno ztratíte pojem o čase a zapomenete, že jste v centru města.

chci hlasovat

Velká hradební 3122, 400 01 Ústí nad Labem

Srdcovka ústí

Vlajková loď značky Gambrinus. Najdete zde výborně čepované pivo, pestrou mezinárodní kuchyni v současném pojetí, jídla připravená na grilu na dřevěném uhlí, pizzu pečenou z autentických surovin, kvalitní servis a odpovídající prostředí. Ideální kombinací pro příjemné posezení s přáteli při jakékoli příležitosti.

chci hlasovat

Pražská 1544, 543 01 Vrchlabí 1

Na Špeku

Nabízíme široký výběr originálních specialit inspirovaných českou i mezinárodní kuchyní. Máme úplně nové příjemné prostory s letní zahrádkou. Zaměřujeme se především na kvalitní suroviny, které doplňujeme místními dodavateli. V našem menu si na své přijde úplně každý.

chci hlasovat

Purkyňova 173, 473 01 Nový Bor

restaurace la vita

Malý italský zázrak v Novém Boru, kde se setkává útulný interiér s příjemnou atmosférou doplněný tóny italské hudby. Otevřený výhled do kuchyně nabízí pohled na mistrovské kuchařské kreace. Sázíme na kvalitní italské suroviny. Naše restaurace je jako sehraná symfonie chutí. Každá návštěva přináší radost.

chci hlasovat

Na Strži 2097/63, Praha 4

Šalanda pankrác

Královský pivovar Krušovice představuje koncept restaurací Šalanda založený na špičkovém pivě, skvělém designu a výborné kuchyni. Šalanda Pankrác je místem, kde se lidé rádi a především opakovaně setkávají. Skvěle načepované pivo a šéfkuchařovy speciality jsou místním tahákem.

chci hlasovat